Sıkça Sorulan Sorular

Acentesoft,
Online Tur / Otel / Uçak, rezervasyon, satış ve acente yönetim sistemidir. SEO ve Mobil Uyumlu web siteniz; Tur, otel ve uçak satışlarınızı yapan, 7/24 online şubeniz olarak hizmet verir. Alt bayi ya da satış personelinizi temsilci olarak tanımlayarak, tek noktadan satış yaptırıp yönetimini sağlayabilirsiniz. Acentenizin ihtiyaçlarına yönelik özel eklentiler talep ederek, aradığınız online turizm yazılımına hızlı ve güvenli bir şekilde kavuşun!

Bütün Özellikleri İncele!
Evet, bütün cihazlarda sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.
Acentesoft turizm yazılımları, responsive arayüz tasarımı sayesinde mobil, tablet ve masaüstü olmak üzere bütün cihazlarda sağlıklı şekilde çalışır. Müşterilerinize 7/24 online ve kesintisiz şekilde satış yapabilirsiniz.
Evet, acentesoft tur ve otel yazılımında müşterileriniz ön kayıt (rezervasyon) yaptırabilirler. Yönetici panelinden süresi dolmak üzere olan ön kayıtları listeleyip, düzenleyebilirsiniz. Süresi dolan ön kayıtlar otomatik olarak iptal olur.
Ödeme kuruluşları, bankalar, muhasebe, CRM gibi 3. parti uygulamaları ile gerçekleştirilen tüm entegrasyonlar ücretsizdir. Yatak bankaları ve havayolları şirketleri gibi entegrasyonlar için lütfen bilgi isteyiniz.
Dilediğiniz zaman bir üst pakete kullanım süreniz üzerinden hesaplanacak teklifimiz doğrultusunda geçiş sağlayabilirsiniz.
Elbette. Size özel tekliflerimiz için lütfen bize ulaşın.
Standart bir kullanımda yukarıda paket fiyatlarına, Hosting, SSL Sertifikası, CDN, Güvenlik, Destek ve tüm güncellemeler dahildir ve herhangi bir ek ödeme yapmanız gerekmez. Özel tasarım ve size özel geliştirmeler ise ayrıca ücretlendirilir.
Sizin için hazırladığımız demo videolarımızı incelediniz mi?
!Hemen incelemeye başla